Size bir telefon kadar yakınız
+90 (262) 643 11 29
Dil Seçin
trende

EVSEL, BİREYSEL KONUTLAR İÇİN ÇATI ÜSTÜ GÜNEŞ ENERJİSİ ELEKTRİK ÜRETİM SİSTEMLERİ

EVSEL,  BİREYSEL KONUTLAR  İÇİN   ÇATI ÜSTÜ GÜNEŞ ENERJİSİ ELEKTRİK ÜRETİM  SİSTEMLERİ

Evsel Çatı Üstü Solar Sistemler

“Kendi elektriğini kendin üret “ ilkesi ile konutunuzun ,evinizin çatısına Piramit Enerji nin deneyimli ekibi tarafından  tasarlanan sistem ve  solar paneller, evinizde uygun bir noktaya yerleştireceğimiz bir inverter, kablolama ve çift yönlü sayaç montajı ile gerçekleştirilir. Onlarca çatı üstü güneş enerji sistemi kuran Piramit Enerji  çatınıza ve konutunuzun diğer bölümlerine zarar vermeden konutunuza entegre ev solar enerji sisteminin kurulumunu tamamlar.

Piramit Enerji  ; evinizin veya bireysek konutlarınızın çatı üstü solar enerji sistem kurulumlarında aşağıda tanımlanan tüm hizmetlerin hepsini yerine getirir:

Keşif,

Sistem tasarımı,

Elektrik dağıtım kuruluşu başvuruları,

Proje / onay süreçleri

YATIRIMLARINIZIN GERÇEK ANLAMDA KARŞILIĞINI ALMAK İÇİN GÜVENİLİR FİRMA SEÇİNİZ

“Kendi elektriğini kendin üret “ ilkesi  ile Ev veya Bireysel Konut çatılarında solar enerji panelleri yerleştirmek ve uygulamak detaylı bir keşif ve projelendirme ister. Panellerin yerleştirlieceği alanlar genellikle yeterli değildir. Doğru tasarlanmamış projelerle yatırımınız verimsiz  olmaması için güneş enerjisi ile elektrik üretimi işinizi deneyimli firmalarla çalışmak size fayda sağlayacaktır.

SOLAR ENERJİ DOĞA DOSTUDUR. AYNI ZAMANDA ESTETİK DE OLMALIDIR

Konut tipi solar enerji sisteminin ekipmanları ve montaj işçiliği evinizin estetiğine uygun olmalıdır. Binanıın zarar görmemesi için gerekli önlemler alınarak mimarı yapıya azami dikkatin gösterilmesi gerekmektedir.

Evsel Çatı Üstü Güneş Enerji Sistemleri Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev çatılarında güneş paneli monte edilecek alanlar genellikle yeterli değildir. Çatıların büyük bir bölümü doğrudan  olarak güneye yönüne bakmayabilir. Baca ve çatı katı gibi yapılar kullanılabilir çatı alanını gölgede bırakabilir. Bu bakımdan konut güneş enerjisi sisteminin tasarlanması ve yerleşim planı açısından  detaylı bir keşif yapılarak en uygun olan seçilmelidir.Çatıya montajı uygulanması tasarlanan güneş paneli sayısının az olması nedeniyle yüksek güçte yeni nesil ,verimli solar  paneller tercih edilmelidir.

Güneş enerji ile  elektrik üretimi sistemlerinin en önemli bileşenlerinden bir diğeride İnverterler          (eviriciler)dir.  Ev çatı solar enerji sistemlerinde inverter seçimi de önemli bir faktördür. Seçilecek inverterin teknik özellikleri direkt olarak solar enerji sisteminin verimini ve yatırım getirisini etkiler. Optimizer’li sistemler yüksek verim ve güvenlik açısından ev çatı solar enerji uygulamalarında tercih edebilir.

Çatılar yalıtım açısından konutların en hassas bölümlerindendir. Konut solar enerji sistemlerinde konstrüksiyon – montaj ekipmanlarının ve güneş paneli montajının bu konuda deneyimli bir ekip tarafından yapılması gerekir.

“ Kendi elektriğini kendin üret “ ilkesi ile Konut güneş enerjisi sistemlerinde yatırımcının işletme sırasında sistemin uzaktan takibi, bakım/onarım ve elektrik dağıtım kuruluşu faturalandırma işlemlerinin kontrolü için uzman bir ekiple çalışılmasının tercih edilmesi önemli bir faktördür.

Piramit Enerji  bu süreçlerin tamamında müşterisine yüksek kalite standartlarıyla hizmet vermek için azami özeni göstermektedir.