Size bir telefon kadar yakınız
+90 (262) 643 11 29
Dil Seçin
trende

Vizyonumuz

Anasayfa » Vizyonumuz

VİZYON

1992 yılından beri  tamamladığı projelerle sektöründe güvenilir olma konumunu koruyarak, yenilikçi yönetim anlayışıyla ve yeni açılımlarıyla PİRAMİT  Şirketler Grubu olarak vizyonumuz;  kurumsal ve ulusal platformda katma değer sağlamaya devam ederek akla gelen ilk marka olmaktır.

MİSYON

Yürürlükteki Yasalara, yönetmelik ve ilgili mevzuatlara  uygun olarak, Etik Kurallar ve şirket değerleri doğrultusunda; çalışan memnuniyetinin sağlandığı, bilginin güç olduğu bilinciyle ilgili tarafların bilgisini koruyacak güvenli  çalışma ortamları yaratarak, teknolojik gelişmeleri takip etmenin rekabetin ön koşullarından olduğu bilinciyle çalışarak, uyguladığı iş güvenliği ve çevre uygulamaları ile doğaya, canlılara ve insanlara duyarlı sistemlerle, her koşulda ürün ve hizmet sağlamaya devam ederek Müşterilerimize Her Koşulda En iyi ve Kaliteli Hizmeti Sunmaktır.

Estetik, kullanışlı ve uygun maliyetli projelerle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, istihdam sağlayıp ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve bizimle birlikte çalışan herkesin yaşamına değer katmaktır.

              Enerji ihtiyacını karşılamaya yönelik kaynakların yakın gelecekte tükenecek olması gerçeğiyle, “sürdürülebilir/yenilenebilir” enerjiyi “kullanılabilir” kaynaklarımız arasında en üst sıraya taşımak ve gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakabilmek adına çalışmayı hedefledik.

Bizler, hayat devam ettiği sürece faydalanabileceğimiz, dünya üzerindeki hiçbir canlıya zarar vermeyen güneşten gelen  bu sonsuz kaynağı, iş ortaklarımız ve  edindiğimiz bilgilerle işliyor; geleceğimizin tüketilmemesi için çaba gösteriyoruz.