Size bir telefon kadar yakınız
+90 (262) 643 11 29
Dil Seçin
trende

Faaliyet Alanlarımız

Anasayfa » Faaliyet Alanlarımız

FAALİYET ALANLARIMIZ / İnşaat

Şirketimiz 2005 yılından bu yana, Gebze, Çayırova ve Darıca ilçelerinde 200’ ün üzerinde konut ve işyeri üretmiş ve teslim etmiştir ve sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Son olarak Gebze’de Cadde İstanbul Plaza isimli iş merkezi projesini bitiren şirketimiz 2021 yılı başında  Çayırova Fatih Caddesi üzerinde, işyeri ve konuttan oluşan inşaat projesine başlayacaktır.

Bununla birlikte şirketimiz 2014 yılından itibaren çimento satışında faaliyet göstermeye başlamış ve sektörün önde gelen firmalarından Aslan Çimento’nun dökme çimento dağıtıcı ve çözüm iş ortağıdır.

FAALİYET ALANLARIMIZ / Tarım

Şirketimiz, Kocaeli ili Körfez İlçesi’nde, 49 yıllığına kiraladığı 250 dönümlük özel ağaçlandırma sahasında “Chandler” tipi ceviz üretimi yapmaktadır. Bu ceviz tipinin en önemli özellikleri, yörenin iklimine ayak uydurması, her yıl ürün vermesi ve kabuğunun çok ince olması sebebiyle randımanın oldukça yüksek olmasıdır.

FAALİYET ALANLARIMIZ / Enerji

Şirketimiz  İzmir Menemen ilçesinde yer rüzgar enerjisi  12,5 MW kapasiteli Yılmaz RES isimli enerji projesinin ortaklığını bir süre devam ettirdikten sonra ;  2020 yılından itibaren  güneş enerjisi   ile elektrik üretimi konusunda EPS hizmetlerisunmak  üzere  ülkemizin önde  gelen Güneş Enerjisi üretici firmalarından  Elin Enerji  firması öncülüğünde  faaliyetlerimize Elektirik üretimi yatırımları konusunda devam etmektedir.