Size bir telefon kadar yakınız
+90 (262) 643 11 29
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

KURUMSAL / Hakkımızda

1992 yılında Ertan Bostan ve Erkan Bostan tarafından Piramit İnşaat Ticaret Limited Şirketi ünvanıyla kurulan şirket, faaliyetine Tekel distribütörü olarak başlamıştır.

2004 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan şirket, ilk toplu konut projesi olan Palmiye Konutları projesine 2006 yılında başlamıştır. 2008 yılına kadar Gebze, Çayırova, Darıca, Dilovası, Hereke ve Körfez bölgelerinde tekel baş bayisi olarak faaliyetini sürdüren şirket aynı yıl yapılan özelleştirmeler sonrası sektördeki kârlılığın düşmesi sebebiyle Tekel distribütörlüğüne son vermiş ve inşaat sektöründeki faaliyetlerini hızlandırmıştır.

2008 yılında tamamlanan 128 dairelik toplu konut projesinden sonra Darıca, Gebze ve Çayırova ilçelerinde ticari ve konut projelerini tamamlayıp teslim etmiştir.

Faaliyet alanlarının genişlemesi sebebiyle 2009 yılında ünvanını Piramit İnşaat Sosyal Hizmetler Nak. San. Tic. Ltd. Şti olarak değiştiren şirket, 2011 yılında yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet gösterme kararı almış ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın İzmir Menemen ilçesinde açtığı rüzgar enerjisi ihalesini kazanmıştır. Şirketimiz enerji,inşaat ve tarım sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.